Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Android ve iPhone Uygulaması Yayında!

Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Android ve iPhone Uygulaması Yayında!

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Türk Telekom Grubu desteğiyle hazırlanan resmi Android ve iPhone uygulaması indirilmeye sunuldu. Sarı kanaryaya gönül veren taraftarlara özel hazırlanan ücretsiz uygulama kulübe özel haberlerden resmi bilgilere, yarışmalardan fırsatlara oldukça zengin içerik sunuyor.

Fenerbahçe’nin Yandex ile yürüttüğü projenin meyvelerinden biri olan Fenerbahçe Yandex arama uygulaması geçtiğimiz ay sunulmuş, kısa sürede milyonlarca indirmeye ulaşarak en çok indirilen spor uygulamaları arasında kendisine yer edinmişti. Aradan fazla geçmedi ki Fenerbahçe Spor Kulübü, kulüple aynı adı taşıyan resmi mobil uygulamasını yayınladı. iPhone ve Android kullanıcılarının ücretsiz olarak indirip kullanabildiği kulüp uygulamasında Fenerbahçe hakkında tüm bilgilere anında ulaşmak, Fenerbahçe taraftarlarıyla sohbet etmek, kulübün oyuncularıyla tanışmak mümkün.

Fenerbahçe SK adıyla yayınlanan uygulamayı kullanabilmek için öncelikle profil oluşturmak gerekiyor. Profil oluşturma aşamasında sonra ana sayfada takımın en son haberleri, fikstür ve puan durumu gösteriliyor. Sol panelden takım hakkında bilgilere (kulübün tarihçesi, stadyum, oyuncular, kadrolar kısacası her bilgi mevcut) sosyal ağ hesaplarına, eğlenceli oyunlara, Fenercell tarife ve kampanyalarına ulaşılabilirken; sağ panelden henüz yapım aşamasında olan, ödüllü yarışmaların düzenleneceği ve Fenerbahçelilere özel kampanyalara erişmek mümkün.

Fenerbahçelilerin sohbet edebilecekleri özel bir alan da sunan Fenerbahçe SK uygulamasını Android ve iOS cihazınıza indirerek takımınızı her an her yerde takip edebilirsiniz.

Fenerbahçe Yandex Android Uygulaması Çıktı!

YORUMLAR