Fenerbahçe Yandex Android Uygulaması Çıktı!

Fenerbahçe Yandex Android Uygulaması Çıktı!

Yandex’in Fenerbahçe Spor Kulübüyle yürüttüğü projenin meyvelerinden birisi de Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanan Fenerbahçe Yandex uygulaması. Fenerbahçe taraftarlarına özel hazırlanan hızlı ve güvenli arama uygulamasında istenilen bilgilere anında erişmek mümkün.

2011 senesinde Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan Rus arama motoru devi Yandex’in Fenerbahçe taraftarlarına son armağı Fenerbahçe Yandex uygulaması oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün “Her Zaman Her Yerde Kulübüne Destek Ol” açıklamasıyla müjdeyi verdi.

İlk olarak Android kullanıcılarına sunulan Fenerbahçe Yandex uygulaması ile bulunulan şehrin hava durumu, trafik durumu, döviz kur bilgilerine sorguyu tamamlamadan hızlıca ulaşmak mümkün. Örneğin; arama kutusuna “hava durumu” girildiğinde Yandex otomatik olarak kullanıcının yaşadığı şehrin hava durumunu veriyor. Uygulamanın widget desteği sayesinde bu bilgilere ana ekrandan da ulaşmak mümkün ki widget’a haber ve sık kullanılan uygulamalar da eklenebiliyor.

Fenerbahçe renklerine gönül vermiş taraftarlara özel hazırlanmış olan Fenerbahçe Yandex Android uygulaması üzerinden yapılan her arama ile kullanıcılar takımlarına destek olmuş oluyorlar. Siz de aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı indirin, arama yapın ve nerede olursanız olun sarı kanaryaya destek verin:

FB Yandex 700 Bin Kullanıcıyı Aştı

YORUMLAR