Fenerbahçe Yandex Browser için Tanıtım Gezileri Başladı

Fenerbahçe Yandex Browser için Tanıtım Gezileri Başladı

Fenerbahçe tarihinde yapılmış en büyük sponsorluk anlaşmalarından biri olan ve 'Hedef 1 Milyon Üye' projesiyle birlikte kulübe maddi anlamda ciddi anlamda gelir getirecek Fenerbahçe Yandex Browser için seferberlik başlatılıyor. Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım ve sporcular öncülüğünde gerçekleştirilecek tanıtım çalışmalarında taraftarlar Yandex Browser kullanımı için teşvik edilecek.

Sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesi ve diğer yayın organlarında yapılan çalışmalar gösteriyor ki hedeflenen rakamlara her gün biraz daha yaklaşılıyor. Kulüp vizyonuna uygun şekilde yapılan bu çalışmalardan biri de tanıtım gezileri. İlerleyen zamanlarda giderek artacak tanıtım gezilerinden biri de bugün İstanbul Ortaköy'de bulunan Fenerium mağazasında yapıldı. İnternet sitesinde yapılan açıklamada:

'Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerimizle, milli takımlarda görev yapmayacak olan bazı futbolcularımız ve sporcularımız kulübümüzün en önemli projelerinden ikisi olan Fenerbahçe Yandex ve Hedef 1 Milyon Üye için tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

4 Eylül Cuma 2015 günü saat 17:00 itibariyle, Ortaköy’de bulunan Fenerium Mağazamızdan başlayarak bölgede Fenerbahçe Yandex ve Hedef 1 Milyon Üye tanıtımı yapacak olan Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, futbolcularımız ve sporcularımız bu bölgelerde taraftarlarımızla bir araya gelerek Fenerbahçe Yandex ve Hedef 1 Milyon Üye projelerimizi anlatacaklar. ' ifadeleri yer aldı.

Türkiye'nin çeşitli illlerinde de gerçekleşmesini beklediğimiz geziler aynı zamanda kulüp ve taraftarlar arasındaki bağı da güçlendiriyor. İlerleyen dönemlerde birbirinden farklı bölgelerde Fenerbahçe'li oyuncular ve yetkilileri görebiliriz.

Fenerbahçe taraftarıysanız ve takımınıza destek olmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan Fenerbahçe Yandex Browser'a ulaşabilirsiniz:

FB Yandex Nasıl Kullanılır?

YORUMLAR