Fenomen Uygulama Prisma'nın Android Sürümü Yayınlandı!

Fenomen Uygulama Prisma'nın Android Sürümü Yayınlandı!

Son dönemin en iyi çıkış yapan fotoğraf düzenleme uygulaması Prisma, iOS işletim sisteminden sonra nihayet Android için de yayınlandı.

Bir süre önce ilk olarak iOS işletim sistemi için yayınlanan Prisma uygulaması, kısa sürede milyonlarca kişi tarafından indirildi. Bu kadar popüler olmasından dolayı artık hangi sosyal medya sitesine bakarsak bakalım mutlaka Prisma ile düzenlenmiş bir fotoğrafa rastlıyoruz.

Prisma Nedir, Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın geliştirici şirketi Prisma Labs, iOS sürümünü yayınladıktan sonra kısa bir süre içerisinde Android için de uygulama geliştireceklerini söylemişti. Android işletim sistemi için Prisma uygulaması geliştirilirken kullanıcılar sahte uygulamalara yöneldi. Prisma adını taşıyan veya Prisma uygulaması olduklarını iddia eden bu sahte uygulamalar, birçok kullanıcıyı tehlike içerisinde bıraktı. Android için ilk olarak BETA aşamasında sınırlı sayıda kullanıcıya açılan Prisma uygulaması, BETA sürümü olmasında rağmen çok fazla indirilince yayından kaldırıldı. Birkaç gün sessiz kalan geliştirici şirket artık son hamlesini yaptı ve uygulamayı resmi olarak yayınladı.

Aşağıdaki linkleri kullanarak efsane uygulama Prisma’yı hemen indirebilirsiniz.

Fotoğrafçılığa Yeni Başlayanlar İçin En Pratik Fotoğraf Düzenleme Programları

Android için En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 

YORUMLAR