FIFA 13 Çıkış Tarihi ve Ultimate Edition

FIFA 13 Çıkış Tarihi ve Ultimate Edition

EA Sports tarafından dağıtılan ve EA Canada tarafından geliştirilen dünyanın en başarılı, en iyi futbol simülasyonu olan FIFA’nın bu yıl içinde piyasada olacak olan oyunu FIFA 13 için resmi çıkış tarihi açıklandı. Her yıl daha iyiye giden FIFA serisi bildiğiniz gibi FIFA 12 ile birlikte köklü bir değişime gitmiş ve artık futbol maçları esnasında gelişen çarpışmayı en gerçekçi hale getirebilmek adına Impact Engine’ı geliştirmişti.

FIFA 12’nin değişimin ilk oyunu olarak piyasadaydı ve ister istemez oyunda Impact Engine’dan kaynaklanan ufak tefek hatalara rastlayabiliyorduk. Ancak artık FIFA 13 ile birlikte bu hataların ve eksiklerin önüne geçeceğini düşündüğümüz geliştiriciler bu yıl daha sağlam geliyor. Yapılan açıklamaya göre FIFA 13, 28 eylül 2012 tarihinde çıkış yapacak. Geride bıraktığımız yıla baktığımızda en büyük rakibi PES serisine büyük fark atan FIFA serisi bunun devamını getirmeyi amaçlıyor.

Oyunun çıkış tarihi ile birlikte ayrıca oyun için Ultimate Edition duyuruldu. FIFA 13 özel versiyon niteliğinde olan Ultimate Edition FIFA tarihinin gelmiş geçmiş en değerli ekstra içeriği olacak ve sadece oyunun çıktığı gün olan 28 eylülde satışta olacak.

YORUMLAR