FIFA 13 Demo Geliyor

FIFA 13 Demo Geliyor

EA Canada tarafından geliştirilip EA Sports tarafından yayınlanan başarılı futbol simülasyonu FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 13’ün demo sürümü için vakit geldi. (11.09.2012) Türkiye saati ile 11:00’da PC platformu için yayınlanacak demoya dair ilk ayrıntılarda EA Sports tarafından yayınlandı.

Yayınlanan bilgiler arasında en önemli ve en çok merak edilen konu FIFA 13’ün demo versiyonunda hangi rakımlar bulanacağı idi. Yayınlanan bildiriye göre FIFA 13’ün demosunda bizleri ikisi İngiliz, ikisi İtalyan ve biri Alman olmak üzere 5 farklı takım karşılıyor. Oyunun demosunda milli takımlara yer verilmemiş.

Bu takımlar ise şu şekilde; Arsenal, Manchester City, A.C. Milan, Juventus ve B. Dortmund FIFA 13’ün demosunda oynayacağımız takımlar olacak. Bakalım oyunun demosu bizlere ne gibi şeyler sunacak FIFA 12’de karşılaştığımız Impact Engine sonucu doğan fiziksel hataların önüne ne kadar geçilebilmiş hep birlikte göreceğiz. FIFA 13’ün demosunu yarın (11.09.2012) saat 11:00’de Tamindir.com üzerinden ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

YORUMLAR