FIFA 14 Windows Phone Sürümü İndirilmeye Sunuldu

FIFA 14 Windows Phone Sürümü İndirilmeye Sunuldu

Gerek oyun konsollarında, gerek bilgisayarlarda, gerekse de mobil cihazlarda en çok oynanan futbol oyunu ünvanına sahip FIFA 14’ün Windows Phone sürümü bugün indirilmeye sunuldu. Ücretsiz sunulan oyun, yeni dokunmatik kontrolleri ve geliştirilmiş grafikleriyle dikkat çekiyor.

Dünyanın en gerçekçi futbol oyunu gösterilen FIFA 14’ün Windows Phone 8'li cihazlar için özel olarak tasarlanmış sürümü bugün itibariyle Mağaza’daki yerini aldı. Geçtiğimiz Eylül ayında iOS ve Android platformlarında yayınlanan ve futbol severler arasında beğenilerek oynanan oyunun Windows Phone sürümünde grafiklerin daha başarılı olduğu göze çarpıyor. İngiltere Premier Lig’den La Liga’ya toplamda 34 lig, 600 lisanslı takım ve 16000’den fazla oyuncu yer alıyor. Yorumcu dillerinin değiştirilir olması da oyunun öne çıkan özellikleri arasında alıyor. Bu özelliğin İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dilleri için geçerli olduğu, Türkçe seçeneğinin konulmadığını belirtelim.

Menajerlik, Turnuva ve Hızlı Maç gibi klasik oyun modlarının yanı sıra FIFA Ultimate Team seçeneğinin de oyuna dahil edildiğini görüyoruz. Ultimate Team bölümüne giriş yaparak, sizce en iyi FIFA oyuncularından oluşan hayal takımınızı kurabilirsiniz. Turnuvaları tamamlayarak coins kazanabilir ve bunları takımınızı geliştirmek için harcayabilirsiniz. Dilerseniz oyun içi sunulan paketleri satın alabilirsiniz.

FIFA 14’ün Windows Phone sürümü 888MB boş alan gerektiriyor ve en az 1GB RAM’e sahip Windows Phone 8 cihazlarında çalışıyor. Ücretsiz sunulan ve oyun içi satın alımlar içeren oyunu Tamindir aracılığıyla güvenli ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

YORUMLAR