FIFA 14'ü Deneyecek Oyuncular Aranıyor!

FIFA 14'ü Deneyecek Oyuncular Aranıyor!

Bu yıl büyük bir kapışmanın canlı şahidi olacağız. Hiç şüphesiz yeşil sahalarda muhteşem mücadeleler sürüyor, ancak bu mücadele sadece yeşil sahalarda kalmıyor. Yeşil sahaları ayağımıza getiren iki dev yapım olan FIFA ve PES serisinin bu yıl büyük bir rekabeti bizleri bekliyor.

Bu mücadele de şu an için FIFA serisinin önde olduğunu görüyoruz. Geçmiş oyunlardan, özelliklede en son FIFA 13 ve PES 2013 oyunlarını karşılaştırdığımızda lider açık ara ortaya çıkıyor. FIFA serisinin liderliği kaliteli görseller ve lisanslar ile (en görünür özellikler) emin adımlarla devam ediyor. Ancak bu yıl PES serisi içinde yeni bir grafik motoru geliştiriliyor ve yepyeni bir PES oyunu bizleri bekliyor olacak.

FIFA 14’ün yapımcısı EA Canada her zaman için oyunlarının piyasaya sürmeden önce en iyisi olduğunu kanıtlamak ve en iyisini yaptıklarına inanmaları açısından birçok farklı oyuncuya oyunlarını denetiyor. Bu yılda aynı şekilde EA Canada, FIFA 14’ü denemeleri için oyuncu arayışlarına başladı. Sizde başvurunuzu yapıp 30 Nisan – 3 Mayıs tarihleri arasında İngiltere’de bulunabilirseniz FIFA 14 deneme şansı yakalayabilirsiniz.

Geleceğin Oyun Deneyimi: Sanal Gerçeklik

YORUMLAR