FIFA 15 Demo Yayınlandı

FIFA 15 Demo sonunda yayınlandı ve demoda oyuna dair tüm detayları en iyi yönleriyle görebilirsiniz.

FIFA 15 Demo Yayınlandı

FIFA 15 Demo sonunda yayınlandı ve futbol heyecanıyla bekleyen oyuncular çoktan oyunu indirmeye başladılar. EA Games'in uzun yıllardır devam eden FIFA serisi, her zaman kendisini iyi yönde yenileyerek devam etmeyi sürdürdü ve şimdi de karşımızda serinin pek çok yenilik içeren yeni versiyonu var.

FIFA 15 geçmişten gelen FIFA deneyiminin üzerine kendi yeniliklerini ekliyor ve böylece eski kalitesinden ödün vermeden oyunu daha heyecanlı ve kaliteli hale getirecek özellikleri bünyesinde barındırıyor.

 

Bu özellikler arasında elbette en çok dikkat çekeni oyuncuların duygusal tepkileri. Yeni duygusal tepkiler sayesinde maçta gerçekleşen olaylara göre oyuncuların verdikleri tepkiler ve yüz ifadeleri değişiyor. Dolayısıyla gollerden tutun da penaltılara kadar tüm olaylarda gerçek hayatta olduğu gibi tepki vermeleri mümkün hale geliyor. Bu tip tam 600 yeni duygusal tepki oyunda bizlerle birlikte.

Tabii ki maç spikerlerinde iyileştirmeler ve maçın sunumunda yenilikler de mevcut. Artık maçın atmosferine girmek FIFA 15'te çok daha kolay. Bu tip göz boyayıcı özelliklerin yanında taktiksel ayarlamalar ve oyuncu rolleri de unutulmayanlar arasında. Dolayısıyla maçı çok daha etkili bir şekilde oynayabilmek için tüm taktiksel avantajlara sahipsiniz.

Kaleciler belki de oyunun en çok dikkat çeken yanı oldular diyebilirim. Zira tam tamına 50 adet yeni kurtarma animasyonu FIFA 15 Demo'da hazır ve böylece kalecilerin yapay zekalarındaki iyileştirmeleri de eklersek gol atmanın çok daha zor hale geldiği ortada. Tabii ki bu durum oyundaki rekabeti körükleyecektir. Kurulum rehberine göz atmak için FIFA 15 Nasıl İndirilir ve Kurulur yazımızı kaçırmayın!

Oyunun grafikleri ve sesleri de stad atmosferini tamamlayacak şekilde düzenlenmişler ve şimdilik bu konuda neredeyse rakipsiz olduğu kesin. Eğer FIFA 15 Demo'yu indirmek ve bu heyecana ortak olmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak oyunu indirebilirsiniz.

 

YORUMLAR