FIFA 15'teki Oyuncu Transfer Problemleri Düzeltiliyor Mu?

FIFA 15'teki Oyuncu Transfer Problemleri Düzeltiliyor Mu?

Oyuncu transferi seçenekleri, uzun zamandır FIFA 15 oyuncularının moralini bozan ve oyun zevkini baltalayan bir problem. Oyun içerisinde transfer yapılmaya çalışıldığında transfer pazarının çok yoğun olduğunu ve transferin gerçekleşemediğini söyleyen uyarı, sonunda çözüme ulaşıyor mu?

Birçok oyuncu uzun süredir bu konu ile ilgili şikayetlerini dile getiriyor ve EA Sports'dan henüz daha bugün yanıt gelebildi. Hiçbir şekilde transfer yapamadıklarını belirten FIFA 15 oyuncuları, bu sorunun bir an önce çözülmesini istiyor. Hatta oyuncunun biri, transfer konusunda tam olarak 12 saat beklediğini iddia ediyor.

EA Sports ise kullanıcılara Twitter hesaplarından yanıt verdi. Durumun farkında olduğunu söyleyen EA Sports, konu hakkında daha fazla detay vermedi. Konu üzerinde çalışma yaptıkları elbette olağan bir durum, fakat en azından bu konuda bir detay verilseydi, daha mutlu ve huzurlu olabilirdik.

Bunun yanında FIFA 15'in sunucu problemlerinin geçtiğimiz hafta sonu düzeltildiği söyleniyor. Transfer konusunda ise EA Sports hesapları büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Umuyoruz ki EA Sports, yakında bizlerle yeni detayları paylaşır ve bu sorunu çözer.

FIFA 15'in En Hızlı 20 Oyuncusu Belli Oldu

FIFA 15 Türkçe Yama Yayınlandı, Hemen İndirin!

YORUMLAR