FIFA 16 Fenerbahçe Özel Versiyonu Çıktı, Tüm Platformlarda Sınırlı Sayıda!

FIFA 16 Fenerbahçe Özel Versiyonu Çıktı, Tüm Platformlarda Sınırlı Sayıda!

Oyun dünyasını sevindiren haber bu kez FIFA 16 serisinden geldi. Geçtiğimiz aylarda sızdırılan, bugünden itibaren de resmi olarak duyurulan FIFA 16 Fenerbahçe Özel Versiyonu nihayet çıktı. Fenerbahçe'nin resmi sosyal medya hesabından yapılan duyuruda oyunun sınırlı sayıda olduğu belirtildi.

EA Sports FIFA Türkiye ve Fenerbahçe işbirliği ile ortaya çıkan FIFA 2016 Fenerbahçe Edition'ın geleceğini daha önce Turuncu Levye bizlerle paylaşmıştı. İlgili haberde oyunun bir mod değil, EA Sports tarafından resmi olarak yayınlanacağı bilgisine vurgu yapılıyordu. Fenerbahçe sosyal medya hesabından geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuruda ise şu bilgilere yer verildi:

''Robin Van Persie, Nani ve Fernandão’nun kapak yıldızı olduğu FIFA 16 Fenerbahçe Özel Versiyonunu EA SPORTS FIFA Türkiye ile birlikte sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Fenerium mağazalarında şimdi sınırlı sayıda Xbox One,PS4, PC,Xbox 360 ve PS3 formatlarında. Tükenmeden alın!''

Fenerium mağazalarında satışa sunulacak oyunun stoğu 750 adet olarak belirlendi. Satılacak özel versiyonun fiyatı ise 290 TL olacak. Oyunu satın almak isterseniz bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Galatasaray ve Beşiktaş'tan da böyle bir hamle gelir mi? Ne dersiniz?

FIFA 16 Ultimate Team iOS: Mobilde Futbol Şöleni

YORUMLAR