FIFA 16 Ultimate Team iOS: Mobilde Futbol Şöleni

FIFA 16 Ultimate Team iOS: Mobilde Futbol Şöleni

EA Sports’un popüler futbol oyunu FIFA, mobil platformda da büyük ilgi görüyor. Gerek yüksek kalitede ve detaylı görselleri, gerek atmosferi, gerekse de oynanışıyla mobilde de açık ara önde olan FIFA’nın yeni oyunu FIFA 16 Ultimate Team adıyla ilk iOS kullanıcılarına kendisine gösterdi. Ücretsiz olarak indirilebilen ve Türkçe dil desteğiyle gelen yeni FIFA’nın detayları haberimizde.

Dünya genelinde en çok oynanan futbol oyunu unvanını bu sene de koruyacağı gözüken FIFA 16, 22 Eylül’de PC ve oyun konsollarının yanı sıra mobil platformda çıkış yaptı. Mobilde de en kaliteli futbol oyunu olarak karşımıza çıkan FIFA 16 Ultimate Team, bugünden itibaren Apple Türkiye Mağazası’ndan da indirilebiliyor. iPhone ve iPad kullanıcılarına futbol şöleni yaşatacak olan FIFA 16’nın ücretsiz olduğunu ve Türkçe dil desteğiyle geldiğini belirtelim.

500 lisanslı takım ve 10.000 futbolcunun dahil edildiği FIFA 16 Ultimate Team oyununda görsellerin, animasyonların ve kontrol sisteminin geliştirildiği göze çarpıyor. Futbolcuların daha gerçeğe yakın hareketler sergilemesi, gol sonrası sevinçleri, taraftarların hareketliliği sayabileceğimiz onlarca yenilikten sadece birkaçı.

FIFA’nın online tarafta olmazsa olmaz modu Ultimate Team’in de yer aldığı (zaten isminde de geçiyor) yeni FIFA oyunu 1.25GB boyutunda ve iPhone 5S üzeri tüm iPhone modellerinde, iPad Mini 3 üzeri tüm iPad modellerinde sorunsuz oynanış sunuyor. FIFA 16 Ultimate Team oyununa göz atmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan güvenli bir şekilde mağazaya ulaşabilir ve indirip futbol çoşkusunu yaşamaya başlayabilirsiniz.

FIFA 16 Demo Türkiye İçin Yayınlandı, Hemen İndirin!

YORUMLAR