FIFA 16'da Tezahürat Zamanı, Oyun Türkçe Olarak Geliyor

FIFA 16'da Tezahürat Zamanı, Oyun Türkçe Olarak Geliyor

Dünya çapında milyonları bulan oyuncu kitlesine sahip FIFA serisinin son oyunu FIFA 16, E3 fuarında oyun severlere tanıtıldı. FIFA 16 Türkçe dil desteğiyle geliyor.

EA Sports’un bitmek tükenmek bilmeyen futbol serisi FIFA, oyun dünyasına 16’ncı serisiyle "merhaba" diyor. Aslında "yine ben" diyor da olabilir. E3 2015 konferansında oyunun tanıtımını efsanevi futbolcu Pele yaptı. Pele’nin konferansta bulunmasın FIFA 16’dan daha çok ilgi çekti. Brezilya futbolunun tanrısı olarak adlandırılan efsane oyuncu tanıtımda FIFA 16’da kadın futbolcularında yer alacağının müjdesini verdi.

EA Sports’un yapımcılığa soyunduğu FIFA 16’da Türk oyun severleri içinde tribünlerde artık yer var. FIFA 16 artık Türkçe olarak doğrudan yüklenebilecek. Her hangi bir yama ya da güncelleme beklemek zorunda kalınmayacak.

Pele, E3 2015’te EA Sports’un ürettiği oyunun 25 Eylül’de piyasada olacağı müjdesini de verdi. FIFA serisi oyunlar son yıllarda çok büyük değişikliklere uğramamıştı. Ancak bu sene kadın futbol liginin oyuna dahil olması FIFA oyuncularını sevindirebilir. Karma futbol takımları oluşturularak kadınlar erkeklere karşı karşılaşmaların son derece ilgi çekici olabileceği de bir gerçek. Ama sanırım bu sadece benim fantezim olarak kalacak bir oyun modu. 

FIFA 16 videolarımız için sizi şöyle tribüne alalım.

FIFA 16'da Futbolun Güzelliğine Doyacağız!

YORUMLAR