FIFA 17 Windows Phone Sürümü Çıktı, Hemen İndirin

FIFA 17 Windows Phone Sürümü Çıktı, Hemen İndirin

Bilgisayarların ve oyun konsollarının en beğenilen futbol oyunu FIFA 17, FIFA 17 Mobile adlı mobil sürümüyle Windows Phone uygulama marketindeki yerini aldı. Eğer akıllı telefonunuzda veya tabletinizde Windows 10 Mobile işletim sistemi yüklüyse ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz FIFA 17 Mobile, üst düzey bir futbol tecrübesi yaşatmak için tasarlanmış bir mobil oyun. FIFA 17 Mobile içinde 30'un üzerinde lig seçeneğine sahibiz. Ayrıca 650 gerçek takım ve 17.000 civarındaki gerçek oyuncu bu küçük mobil oyununun içerisine sığdırılmış.

FIFA 17 Mobile kaliteli grafik motoru sayesinde maçları en gerçekçi şekilde telefon veya tabletinizin ekranına yansıtabiliyor. Oyunu ekran üzerindeki sanal dokunmatik kontrolleri kullanarak oynayabilmekteyiz. FIFA 17 Mobile her ne kadar güzel özelliklere sahip olsa da Windows Uygulama Marketi üzerinde oldukça düşük bir puana sahip. Bunun nedeni ise oyunun çıkışıyla birlikte yaşanan teknik problemler. Oyuncular, FIFA 17 Mobile'ı indirdikten sonra oyunu açamadıklarını veya oyunu açtıktan sonra kendi kendine kapandığını iddia ediyorlar.

Electronic Arts bu tür problemleri ortadan kaldırabilmek için muhtemelen bir yama yayınlayacaktır. Eğer FIFA 17 Mobile'ı ücretsiz olarak indirmek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Mafia 3 İncelemesi

FIFA 17'nin Kusurları Yine Güldürüyor

YORUMLAR