FIFA 17'nin Gamescom'a Özel Oyun İçi Videosu Yayınlandı

FIFA 17'nin Gamescom'a Özel Oyun İçi Videosu Yayınlandı

EA Sports tarafından yayınlanacak olan ve futbol oyunu bağımlılarının sabırsızca beklediği FIFA 17'ye ait yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan videoyla birlikte FIFA 17 hayranları heyecandan oturdukları yerde duramayacaklar.

Merakla beklenen tüm oyunların oyuncularıyla buluşacağı Gamescom fuarı için tüm geliştiriciler hazırlıklarını tamamladı. Şüphesiz fuarın en gözde isimlerinden birisi olan FIFA, Gamescom'a özel olarak hazırladığı videosu ile rakiplerine gövde gösterisi yapıyor.

1.55 dakika uzunluğunda olan video içerisinde, oyundaki karakterler ve karakterlerin yaptığı hareketler öğrenilebiliyor. Aynı zamanda oyuna yeni eklenen şaşırtıcı efektler video içerisine yerleştirilen müzikle birlikte deyim yerindeyse ağızları açık bırakıyor. Bu arada FIFA 17 geliştiricileri birçok takımın lisansını aldı ve bu takımları oyunculara ulaştırmayı bekliyorlar.

FIFA 17 oyun içi videosu:

FIFA 17 özellikleri neler?

Oyuncuların yaşadıkları her anı yüzlerine yansıtması ve kaçan pozisyonlara aşırı derece gerçekçi üzülmeleri şüphesiz FIFA 17'nin en öne çıkan özelliklerinden birisi. Aynı zamanda eğer oyuncunuz gol atarsa onun ilginç sevincini de çok beğeneceksiniz. Bu gibi özellikleriyle birlikte FIFA 17 bomba gibi geliyor.

FIFA 17 ne zaman çıkıyor?

FIFA 17, Playstation 4, Xbox One ve PC için 27 Eylül 2016 tarihinde satışa çıkarılacak.

FIFA 17 Sistem Gereksinimleri Resmi Olarak Güncellendi

FIFA 2017 Mobil Sonbahar Döneminde Tamamen Yenilenmiş Olarak Geliyor

YORUMLAR