FIFA 17'nin Kusurları Yine Güldürüyor

FIFA 17'nin Kusurları Yine Güldürüyor

Dört gözle beklenen futbol oyunu FIFA 17 sonunda çıktı. Milyonlarca oyuncunun hemen edindiği oyun, çoğu zaman düzgün çalışsa da bazen birkaç hata verebiliyor. Ortaya çıkan hatalar geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi güldürmeye devam ediyor.

FIFA 14 ile birlikte Ignite ismini verdiği yeni bir oyun motoruna geçiş yapan EA Sports, FIFA 17'de yine radikal bir karar almış, Battlefield ve Mirror's Edge serilerinin yapıldığı Frostbite'a geçmişti. Bu geçişin ardından oyunun grafikleri bir hayli yükselmişti. Dahası Frostbite'ın maharetleri sayesinde Journey isimli bir oyun modu da seriye eklenmişti. Yeni oyun motoru birçok avantajı yanında getirirken, bazen de olmadık hatalar oluşmasına da sebep oldu.

Daha önceki FIFA oyunlarında da olduğu gibi çok anormal durumlar yaşandığında oyun kafayı yiyebiliyordu. Oyuncular yerde birbirlerine sarılıp yatabiliyor ya da kale direklerinin içine girebiliyorlardı. Yeni oyun motoru bu hataların çoğunu düzeltti ama hala bazı hataların yaşanmasını engellenememiş gibi görünüyor. Hazırlanan bir video bugüne kadar FIFA 17 oynayanların başına gelen garip durumlar bir araya getirilmiş. Gülmekten sandalyeden düşüren o videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

FIFA 17 Sistem Gereksinimleri Resmi Olarak Güncellendi

FIFA 17 Wonderkids Listesi Ortaya Çıktı! Tanıdık İsimler de Var

YORUMLAR