FIFA 18 Çıkış Tarihi ve İlk Videosu Ortaya Çıktı!

FIFA 18 Çıkış Tarihi ve İlk Videosu Ortaya Çıktı!

Electronic Arts Sports, bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile FIFA 18'in ilk videosunu yayınlayacağını ve çıkış tarihini açıklayacağını söylemişti. Birkaç dakika önce yayınlanan videoyla birlikte oyuna dair ilk detaylar da ortaya çıktı.

"Dünyanın en iyi oyunu dünyanın en iyilerinden beslendi" sloganıyla hazırlanan FIFA 18 için yayınlanan ilk video, tamamen Cristiano Ronaldo üzerinden hazırlanmıştı. Ronaldo ile yapılan motion capture çalışmalarından görüntülerin de yer aldığı videoda, ünlü futbol oyuncusunun yüzünün neredeyse bire bir şekilde oyuna aktarıldığı da görülebiliyordu. Dahası Ronaldo özelinde, oyuncu hareketlerinin de gerçeği yansıttığı fark edilebiliyor.

FIFA 18 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Heyecanla beklenen ilk videoyla birlikte FIFA 18'in 29 Eylül 2017 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için çıkacağı da açıklanmış oldu. Bununla birlikte videonun en sonunda PlayStation görselinin yer alması, birkaç gün önce ortaya çıkan dedikoduları da güçlendirdi. Daha önce Microsoft ve Xbox ile işbirliği halinde olan FIFA serisinin, bu yıldan itibaren Sony ve PlayStation ikilisine geçeceği iddia edilmişti.


FIFA 18 için ön sipariş sayfalarının açılmasıyla birlikte ortaya çıkan bu iddiaların doğruluğu da kanıtlanmış oldu. Oyunun Playstation Store sayfasında, daha önce Xbox konsollarına özel olarak çıkan "futbolu bırakmış en iyi oyuncular" paketi de görüldü. Brezilyalı Ronaldo'nun resmiyle hazırlanan Icon paketi de Playstation 4 oyuncularını bir hayli sevindirdi. 

Beşiktaşlı Marcelo'ya Milli Takım Kapısını FIFA 17 Açabilir

FIFA 18, Xbox Yerine Playstation'ı Tercih Edebilir

PES 2018 İçin İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

YORUMLAR