FIFA 18, TFF ile Anlaşıldığını Duyurdu

FIFA 18, TFF ile Anlaşıldığını Duyurdu

Türkiye Süper Ligi’nin lisans hakları için FIFA oyunu ile anlaşma yapılıp yapılmayacağı bir süredir merak konusuydu. Ancak EA Sports Türkiye Futbol Federasyonu’yla üç yıllık yeni bir anlaşmanın yapıldığını duyurdu. Buna göre FIFA 18’den itibaren üç oyunda daha ligimizi göreceğiz.

18 takımı ile FIFA 18 oyununda yerini alacak olan Türkiye Süper Ligi, bir marka olarak etki alanını artırmak adına önemli bir anlaşma yaptı. Milyonlarca kişi tarafından oynanan FIFA oyunlarında boy göstermesi ligin uluslararası tanınırlığı için oldukça etkili bir reklam niteliği taşıyor.

Yapılan üç yıllık anlaşma çerçevesinde FIFA 18’in yanı sıra Süper Lig’in FIFA 19 ve FIFA 20’de de yerini alması garantilendi. 29 Eylül tarihinde bilgisayar ve konsollarda oyuncularla buluşacak olan FIFA 18, Türkçe dil desteğinin yanı sıra 2017-2018 sezonunda yer alan 18 takımın lisanslı formaları ve kadrolarını içeriyor.

Her seride gerçek hayata daha da yaklaşan FIFA oyunlarında bu yıl yüksek çözünürlüklü taraftarlar, pankartlar ve yeni statların yanı sıra oyuncuların etkileşimli hareketleri dikkat çekecek. Oyun İkon Sürümü, Ronaldo Sürümü ve Standart sürüm halinde PC, PS4 ve Xbox platformlarında satışa çıkacak.

FIFA 18 İçin Bir Video Daha Yayınlandı

FIFA 18'de Tecrübe Edeceğimiz 5 Önemli Yenilik

YORUMLAR