FIFA 18'in İlk Oynanış Videosu Sonunda Yayınlandı!

FIFA 18'in İlk Oynanış Videosu Sonunda Yayınlandı!

Dün akşam saatlerinde Electronic Arts Sports tarafından yapılan bir canlı yayınla FIFA 18'e dair birçok ayrıntı duyuruldu. Canlı yayında FIFA 18'in gerçek bir oynanış videosunu izleme şansını yakalamamızın yanı sıra FIFA 18 Ultimate Team'e dair detaylar da paylaşıldı.

Electronic Entertainment Expo 2017 öncesinde bir oynanış videosu yayınlayacağını söyleyerek bizleri heyecanlandıran EA, sinematik tadında iki video yayınlamış ve gerçek manada oynanışı göstermemişti. Dün yapılan canlı yayının sonlarına yaklaşırken, oyunun geliştiricileri yan yana oturarak, FIFA 18'in ilk maçını yaptılar ve bunu bizlerle paylaşmayı ihmal etmediler. Bu vesile ile oyuna dair ilk gerçek oynanış görüntülerini de yakından görmüş olduk ve FIFA 18 ile birlikte yaşanacak değişikliklere de tanıklık ettik.

FIFA 18 Ultimate Team'e dair duyurulan ilk değişiklik Icon Stories oldu. Daha önce efsane futbolculara Ultimate Team'de yer veren FIFA, her futbolcu için bir kart hazırlıyordu. Bu sene her oyuncunun farklı yıllardaki kartlarına da yer vereceğini duyuran EA, böylece oyuncuların yıllar içerisinde yaşadıkları değişimi de göstereceğini açıkladı. Ultimate Team'e dair bir başka yenilik de günlük görevler oldu. Artık her oyuncuya rastgele şekilde günlük görevler verileceği ve bunları tamamlayanlara çeşitli ödüller verileceği de açıklandı.

29 Eylül tarihinde PC, Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlanacak olan FIFA 18'in altı Real Madrid oyuncusu ile gerçekleştirilen oynanış tanıtımını ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Onun hemen altında ise Icon Stories'e dair yayınlanan tanıtım videosunu bulmanız mümkün.

FIFA 18'de Tecrübe Edeceğimiz 5 Önemli Yenilik

FIFA 18 Serisine Yeni Bir Lig Daha Ekleniyor

FIFA 18 Yolculuk Modu için Tanıtım Videosu Yayınlandı

YORUMLAR