FIFA 19'da Fikret Orman ve Pepe Detayı Yer Alacak!

Çıkışına az bir zaman kala oyuncuların test etme şansı bulduğu FIFA 19'da şaşırtan bir detay ortaya çıktı. Oyunun 'kulüp transferleri' bölümünde kullanılan görseldeki kişilerin Fikret Orman ve Pepe'nin olduğu gözlerden kaçmadı.

Bir e-spor yayıncısı olan Kırmızı Kep'in FIFA 19 tanıtım sırasında yayınladığı video ile ortaya çıkan Fikret Orman ve Pepe detayı sosyal medyada yankı uyandırmayı başardı. Özellikle BJK'li taraftarların ilgi gösterdiği fotoğrafın Fikret Orman ve Pepe'nin anlaşma yaptığı sırada çekildiği öğrenildi.

Oyunun kulüp transferleri bölümünde yer alan görselde Fikret Orman'ın yüzü görülebiliyorken ilk bakışta diğer kişinin Pepe olduğu anlaşılmıyor. Konu hakkında herhangi bir bilgisi olup olmadığı bilinmeyen Orman daha önceki röportajlarında PES yerine FIFA'yı tercih edeceğini söylemişti.

Fikret Orman: FIFA'ya Yakınlık Duyuyorum

Daha önce verdiği bir röportajında kendisine gelen 'PES mi FIFA mı?' sorusuna FIFA'ya daha yakın olduğunu vurgulayan Orman şu ifadeleri kullanmıştı: "Ben oyun oynamıyorum, kendi açımdan uzak kalmayı tercih ediyorum. Tek oynadığım oyun, maçları kazandıktan sonra çiftetellidir. Net bir cevap vermem gerekirse; FIFA'ya yakınlık duyuyorum."