FIFA 19 Demosunda Alex Hunter Sürprizi

Uzun zamandır merakla beklenen FIFA 19'un demosu, oyun piyasaya çıkmadan önce yarın itibarıyla oyuncuların beğenisine sunuluyor. Yalnızca PS4 ve Xbox One kullanıcılarının deneyimleyebileceği FIFA 19 demosunda Alex Hunter modunu da oynayabileceğinizi belirtmek gerekiyor.

13 Eylül tarihinde konsol kullanıcıları tarafından oynanabilir hale gelecek FIFA 19 demosunda UEFA Şampiyonlar Ligi kulüpleri Real Madrid ve Borussia Dortmund da dahil olmak üzere toplam 10 takım bulunuyor. Bu takımlarla ilk defa lisanslı olarak UEFA maçları yapabilecekken demoda Hikaye'nin de olması dikkat çekti.

FIFA 18'de karakterimizi Real Madrid'e götüren hikayenin bir kısmını demo sürümünde oynayabileceksiniz. Ayrıca eğer Hunter ile oynamak istemezseniz, üvey kız kardeşi Kim ya da en iyi arkadaşı Danny Williams ile oynayabilirsiniz. Fakat Hikaye'nin demo sürümünde belirli kısmına erişilebileceğini de belirtmek gerekiyor.

Bayern Munich, Juventus, PSG, Man City, Man United, Borussia Dortmund, Real Madrid gibi takımlarla demoyu test etmenize imkan tanıyacak olan FIFA 19'un demosunun PS4 kullanıcıları için 7,4 GB ve Xbox One kullanıcıları için de 8 GB boyutunda olacağı dile getirildi. 28 Eylül tarihinde tam sürümünü kullanıcılarla paylaşacak olan EA Games'in Windows kullanıcıları için henüz oynanabilir bir demo yayınlamadığını söylemek gerekiyor.

YORUMLAR