FIFA 2017 Mobil Sonbahar Döneminde Tamamen Yenilenmiş Olarak Geliyor

FIFA 2017 Mobil Sonbahar Döneminde Tamamen Yenilenmiş Olarak Geliyor

Futbol oyunlarının en popüler serilerinden birisi olan FIFA, son dönemin en iyi futbol oyununu çıkarmaya hazırlanıyor. Muhteşem grafikleri ve gerçekçi ses efektleriyle FIFA 17 bomba gibi görünüyor. FIFA bir taraftan mobile de ağırlık veriyor ve Fifa Mobil sonbahar döneminde tamamen yenilenmiş olarak geliyor.

Fifa Mobil dünya çapında oyuncularla rekabet etmenize olanak tanıyan harika yapısıyla ön plana çıkıyor. Takım yönetmeye yeni bir yaklaşım getiren oyun, çevirimiçi liglerde mobil oyunculara heyecan verici dakikalar yaşatacak. Sonbaharda tamamen yenilenmiş olarak karşımıza çıkacak Fifa Mobil'in yeni özelliklerine dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

Futbol Dünyasını Fethedin!

Hızlı ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatacak Fifa Mobil, yenilendiği zaman heyecan verici bir hücum anlayışıyla gelecek. Dünya çapında yapılan maçları, olayları ve hikayeleri günlük taptaze içeriklerle sunacak olan oyunda ayrıca eğlenceli mini oyunlar ve paketlerde yer alacak. Takımınızı kurup dünyaya hükmetmeye çalışacağınız Fifa Mobil, arkadaşlarınız ve dünyanın dört bir yanından insanla güçlerinizi birleştirmeye de olanak verecek. En iyi olmaya çalışacağınız oyunda kendinizi kanıtlamalısınız. 

30'dan Fazla Lig, 650 Takım ve 17000 Oyuncu

30'dan fazla lig, 650 takım ve 17000 oyuncuya sahip olacak Fifa Mobil'de en sevdiğiniz yıldız oyuncularla futbol dünyasında kendinizi gösterebileceksiniz. Ultimate Team'e de yeni bir yaklaşım getirildiğini unutmayalım. Büyük ve derinliği olan kadrolar kurmanıza olanak sağlanacak ve sahada en iyi şekilde bu kadroları yönetebileceksiniz.

FIFA 17 Sistem Gereksinimleri Resmi Olarak Güncellendi

YORUMLAR