FIFA World Açık Beta Olarak Türk Oyuncularla Buluştu

FIFA serisinin geliştiricisi Electronic Arts, yeni bilgisayar oyunu EA Sports FIFA World'ü Türk oyuncuların beğenisine sundu. Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de açık beta sürecine giren oyun, bilgisayar kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilerek oy

FIFA World Açık Beta Olarak Türk Oyuncularla Buluştu

FIFA serisinin geliştiricisi Electronic Arts, yeni bilgisayar oyunu EA Sports FIFA World'ü Türk oyuncuların beğenisine sundu. Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de açık beta sürecine giren oyun, bilgisayar kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilerek oynanabilecek. FIFA serisi üzerinde yer alan FIFA Ultimate Team ve Sezonlar gibi öne çıkan özellikleri FIFA serisiyle eşzamanlı olarak oyunseverlerle buluşturan FIFA World, oldukça eğlenceli, sürükleyici ve yenilikçi bir futbol oyunu deneyimi sunuyor.

31 ligden 600'ün üzerinde lisanslı futbol kulübünün yer aldığı oyunda oyuncular kendi favori kulüplerini ve oyuncularını seçerek kendi takımlarını oluşturabiliyorlar. Bu sayede oyuncular, bir yandan gerçekçi bir futbol oyunu deneyiminin diğer bir yandan da mükemmel bir menajerlik oyunu deneyiminin tadını çıkarmış oluyorlar.

Daha önce Brezilya, Rusya ve Avusturalya pazarlarında açık beta olarak yayınlanan FIFA World, oyunseverlerin geri dönüşleri doğrultusunda geliştirilmeye devam ederek, oyun içerisine tek kişilik turnuvalar, maç davetleri ve sosya merkez gibi özellikler eklendi. Bu özellikler arasında en çok dikkat çekenlerden biri olan sosyal merkez sayesinde, oyunseverler oyun içerisinde yaşadıkları en önemli anları diğer oyuncularla paylaşabiliyorlar. FIFA World'ü ücretsiz olarak hemen oynamaya başlamak isteyen oyuncular FIFA World Kayıt sayfası üzerinden hemen oyunun açık betasına kaydolabilirler.

FIFA World Türkçe Tanıtım Videosu
OYUN

FIFA World Türkçe Tanıtım Videosu

Electronic Arts tarafından geliştirilen yeni futbol oyunu FIFA World, nihayet açık beta olarak Türk kullanıcılarla da buluştu ve FIFA World için bir de Türkçe tanıtım videosu yayınlandı.

FIFA World oyununun yapımcısı Alex Grimbley konuyla ilgili yaptığı açıklamada "EA SPORTS FIFA World kolay bir şekilde geliştirilmesi ve bütün oyun severlerin de rahatlıkla oynaması için tasarlandı ve tüm kullanıcılarımızın bugüne kadar bize vermiş oldukları geri dönüşlerden ve tepkilerden ilerisi için cesaret aldık." dedi ve "Fanlarımızdan gelen geri dönüşleri dinlemeye aynı şekilde devam edeceğiz, nasıl bugün bizim için çok önemli olan Türkiye pazarına açık beta sürümü ile giriyorsak aynı şekilde FIFA World'ü diğer pazarlar için de geliştirmeyi sürdüreceğiz" sözlerine ekledi.

Ortalama donanımsal özelliklere sahip masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar üzerinde oyunseverlerin ücretsiz bir şekilde rahatça oynayabilecekleri FIFA World, çevrimiçi ortamda oynandığı için, oyunu oynamak isteyen oyuncuların internet bağlantısına da sahip olmaları gerekiyor. FIFA World oyununu aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla hemen bilgisayarlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR