Film Severler Müjde: Kararsızlığınıza Yapay Zekalı Çözüm Geldi

Film Severler Müjde: Kararsızlığınıza Yapay Zekalı Çözüm Geldi

Tüm gün ne izleyeceğine karar verene kadar izlemekten vazgeçen film severlere müjde! Ne izleyebileceğinizi söyleyecek yapay zeka uygulaması artık bir tık uzağınızda.

Movix isimli internet sitesi, bugüne kadar beğendiğiniz filmler aracılığıyla tahmini beğenebileceğiniz film önerileri sunuyor. Tek yapmanız gereken, siteye girip izlemek istediğiniz türü yazıp öneriler içinden daha önce izleyip beğendiklerinizi işaretleyerek en ideal öneri listesine ulaşmanız.

Ben örnek olarak, biraz da yapay zekayı zorlamak adına, 10 farklı film türünden sevdiğim filmleri seçtim. Fantastik, bilim-kurgu, aksiyon, dram, aile, komedi, suç, western ve romantik filmeler içerisinden seçtiğim filmler sonucunda önerilen ilk 14 filmi aşağıda inceleyebilirsiniz:

Tabi bu kadar çeşitli olup yapay zekayı zorlamanıza gerek yok. Çok daha hızlı şekilde izlemek isteyebileceğiniz filme ulaşmanız artık çok kolay. Kısacası ‘komedi filmleri’, ‘en komik komedi filmleri’, ‘2016 komedi filmleri’ aramalarınız sonuç verene kadar gülmekten vazgeçtiğiniz günler geride kaldı. İşte benim komedi zevkime göre akşama izleyebileceğim filmlerin listesi de sizlerle:

Star Wars: The Last Jedi'dan İlk Fragman Geldi

Marvel Tutkunlarına Müjde! Thor: Ragnarok Fragmanı Yayınlandı

YORUMLAR