Final Fantasy V'in PC Versiyonu 24 Eylül'de Geliyor

Final Fantasy V'in PC Versiyonu 24 Eylül'de Geliyor

İlk çıkışından itibaren aradan geçen 20 yıllık süreden sonra PC versiyonu çıkarıtılacak olan Final Fantasy V, oyun camiasını şimdiden heyecanlandırdı. Square Enix'in Steam üzerinden satışa çıkaracağı efsane serinin en popüler oyunu şu an ön siparişe açık durumda.

Final Fantasy'nin son oyunu Final Fantasy XV'in 2016 yılında çıkacağı henüz yenü duyulmuşken, Square Enix bir sürpriz yaparak bilgisayar oyuncularını sevindirdi ve Final Fantasy V'in 24 Eylül 2015 tarihinde PC versiyonunu çıkaracağını duyurdu.

Oyunun grafikleri iOS versiyonu ile benzerlik gösteriyor fakat 20 yıl önceki haline göre geliştirilmiş ve daha güzel. Nostalji yapmak için iyi bir fırsat olacak olan Final Fantasy V'i şu an ön sipariş ile almanız durumunda yüzde 10 indirim uygulanıyor. Normal fiyatı 31 TL olacak oyunun şu anki fiyatı 27.90 TL. Bu kadar eski bir oyun için bence biraz fazla fakat gerçekten oynamak ve eski yılları yad etmek isteyen oyuncular tarafından satın alınabilir. 

Kendi çıktığı yıllardaki en eğlenceli ve iyi RPG oyunlarından bir tanesi olan Final Fantasy 5'in geliştirilmiş ve güzelleştirilmiş versiyonunu ister şimdi isterseniz de 24 Eylül'de satın alarak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde karakter düzenlemeleri, güncellenen kontrol sistemi, ekstra bir zindan ve Android ile iOS versiyonlarda yer alan Enuo isimli boss bulunuyor.

Nostalji yapmak ister misiniz? Final Fantasy V hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz. Oyun ön sipariş ile satın almak ya da incelemek için buraya tıklamalısınız.

YORUMLAR