Final Fantasy XV'in Ultra Lüks Arabası Forza'ya Geliyor

Final Fantasy XV'in Ultra Lüks Arabası Forza'ya Geliyor

Prens Noctis'in arabası hiç tahmin etmeyeceğiniz asfaltlarda yol almaya hazırlanıyor. 1 Ağustos'tan itibaren, Regalia isimli ultra lüks arabanın, Forza Horizon 3 üzerinde kullanılabileceği açıklandı. 

Bugüne kadar iki koldan ilerleyen Forza serisi, Motorsports oyunları ile oyunculara tam bir simülasyon deneyimi yaşatırken, Horizon ile eğlencenin dibine vuran, arcade bir oynanış tecrübesi de sunmuştu. Oyunculara farklı bir eğlence tarzı sunmak için başka oyunlardaki çeşitli araçları da Forza Horizon 3'e eklemekten çekinmeyen Microsoft, yaptığı açıklama ile Final Fantasy XV'te Prince Noctis'in kullandığı süper lüks otomobil Regalia'nın oyuna ekleneceğini duyurdu. 

1 Ağustos tarihinden sonra hem Xbox One hem de Windows 10 platformları için yayınlanacak olan arabanın, daha önce Fallout ile yapılan anlaşmayla eklenen araçların aksine, ücretsiz olacağının da altı çizildi. Yani belirtilen tarihten sonra bütün Forza sahiplerinin, Regalia'nın sürücünü koltuğuna bir tur atabileceğin müjdesini verelim.. 

Bu güzel haberlere rağmen arabanın bazı özelliklerinin Forza Horizon 3'te kullanılamayacağı da kaydedildi. Final Fantasy'de uçuş özelliği başta olmak üzere, birçok fantastik özellikleri olan Regalia'nın Forza Horizon 3'te normal bir araç olacağı ve sadece yarışlara katılacağı da belirtildi. O araba için hazırlanan tanıtım videounu ise hemen aşağıda bulabilirsiniz. 

Forza Horizon 3 ve Hot Wheels'ten Muhteşem Ortalık

Forza Horizon ile Porsche Bir Araya Geldi

Forza Horizon 3 PC Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

YORUMLAR