Firefox 27 Yayınlandı

Firefox 27 Yayınlandı

Popüler internet tarayıcısı Firefox, Mozilla tarafından güncellenerek sürümünü 26'dan 27'ye çıkardı. Mozilla tarafından yeni yayınlanan güncelleme şu an için ülkemizdeki Firefox kullanıcıları tarafından otomatik olarak güncellenemiyor olsa da günün ilerleyen saatlerinde dağıtılması beklenen güncelleme paketi ile kullanıcılar Firefox sürümlerini otomatik olarak 27'ye yükseltebilirler. O zamana kadar beklemek istemeyen kullanıcılar Firefox 27'yi sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirler.

Şu an için Mozilla tarafından yayınlanan resmi bir sürüm notu olmamasına karşın, Firefox kurulum dosyalarının barındırıldığı resmi Mozilla sunucuları üzerinde Firefox 27'ye yer verilmesi yeni sürümün sonunda kullanıcılarla buluştuğunun habercisi oldu. Zaten yeni sürümle birlikte gelecek olan özellikler Firefox'un beta sürümü sayesinde aylar öncesinden bilinmekteydi.

Örneğin Firefox 27 beta üzerinde yer alan TLS 1.2 desteğinin yanı sıra, kullanıcıların birden fazla tümleşik hizmetten yararlanmasına olanak sağlayan, bildirimler almalarına ve sohbet etmelerini sağlayacak olanak tanıyan Firefox SocialAPI desteği de yer almaktaydı.

Ayrıca yeni gelen güncellemeyle birlikte kullanıcıları çok daha hızlı ve hatalardan ayıklanmış bir Firefox'un beklediğini söylememiz de mümkün.

PC, MAC ve Linux için yayınlanan Firefox 27 sürümünü aşağıdaki bağlantılar yardımıyla bilgisayarınıza indirebilir ve herkesten önce kullanmaya başlayabilirsiniz.

GTA 5 PC Versiyonu mu Geliyor?

YORUMLAR