Firefox 46 Yayınlandı, Hemen İndirin!

Firefox 46 Yayınlandı, Hemen İndirin!

Bir süredir beta sürecinde olan Firefox 46 nihayet kullanıcıların beğenisine sunuldu. Hatırlanacağı üzere Mozilla Firefox'un bir önceki sürümü olan Firefox 45 geçtiğimiz Mart ayında resmi olarak yayınlanmıştı. Firefox 45 yayınlandıktan yaklaşık bir ay sonra, 11 Nisan tarihinde bu Firefox versiyonu için bir güvenlik yaması yayınlanmıştı. Bu küçük güvenlik yamasının hemen ardından ise Firefox 46 final sürümü dün gece itibariyle indirilmeye hazır hale geldi.

Firefox, popüler internet tarayıcısının yeni versiyonunu yayınladığını henüz resmi olarak duyurmadı. Fakat deneyimli yazılım geliştirici FTP sunucularındaki Firefox versiyonunu yeni Firefox versiyonuyla değiştirerek indirmeye açtı. Güncellenen Firefox'un Windows ve Mac sürümlerini indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Küçük güvenlik geliştirmeleriyle çıkış yapan Firefox 46'daki değişikliklere göz atıldığında bu yeni versiyonun diğer Firefox versiyonlarıyla karşılaştırıldığında en az yenilik içeren versiyon olduğu söylenebilir. Mozilla, Firefox 46 için resmi güncelleme notlarını henüz internet sitesi üzerinde yayınlamadı. Buna rağmen Firefox 46'nın beta sürümü için yayınlanan güncelleme notlarına bu sayfa üzerinden göz atabilir, Firefox 46'nın final sürümünde karşımıza çıkan yenilikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz:

https://www.mozilla.org/en-US/firefox/46.0beta/releasenotes/

YORUMLAR