Firefox iOS Versiyonu Çıktı! Hemen İndirin!

Firefox iOS Versiyonu Çıktı! Hemen İndirin!

Mozilla'nın uzun bir süredir geliştirilmekte olduğu Firefox iOS versiyonu nihayet yayınlandı ve kullanıcıların beğenisine sunuldu. iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Firefox, bilgisayarımızda uzun yıllardır kullandığımız popüler internet tarayıcısının özelliklerini mobil cihazlarımıza taşıyor. Hızlı, akıllı ve size özel sloganlarıyla çıkış yapan Firefox'un iOS versiyonu internet gezintilerinizi kolaylaştırmak ve hızlandırmak amacıyla geliştirilmiş bir uygulama. Ayrıca kişisel bilgi güvenliğinize de büyük önem veriliyor.

Firefox içerisinde kullanıcılara Wikipedia, Twitter ve Amazon gibi farklı arama kaynaklarına hızlı şekilde erişebilmelerini mümkün kılan kısayollar sunuluyor. Ayrıca önceden yaptığınız aramaların sonuçları, akıllı arama önerileri ile birlikte size sunuluyor. Bu sayede aradığınız şeylere daha hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Firefox'un iOS 9'a özel olan gizli gezinti özelliği sayesinde gezinti geçmişinizin ve çerezlerin kayıt altına alınmasını engelleyebilir ve verilerinize izinsiz erişilmesinin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca tarayıcının kaydettiği gezinti geçmişini, şifreleri ve diğer kişisel verileri de tek dokunuşla silebilmeniz mümkün.

Türkçe desteğiyle birlikte çıkış yapan Firefox'un iOS versiyonu senkronizasyon özelliğiyle bilgisayarınızda veya Android cihazlarınızda kullandığınız Firefox'taki şifreleri, yer imlerini, gezinti geçmişinizi iOS cihazınıza aktarabiliyor. Aynı özellik iOS cihazınızdaki verileri diğer cihazlarınıza da aktarmanızı mümkün kılmakta. Firefox'un iOS versiyonunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR