Firefox'un 64 Bit Sürümü Sonunda Çıktı!

Firefox'un 64 Bit Sürümü Sonunda Çıktı!

En büyük rakipleri Google ve Microsoft olan Firefox, rakiplerinin çok önceden geçmiş olduğu 64 bitlik sürüme sonunda geçti. Artık daha güçlü olan Mozilla Firefox, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda 64 bit olarak çalışabilecek.

Bugüne kadar 32-bit'lik sürümü ile yola devam eden Firefox, 64 bite sonunda geçiş yaptı. Mozilla Firefox'un 64 bit'lik versiyonunu kullanmak için Windows 7 ya da üzeri işletim sistemi kullanıyor olmanız yeterli. Peki 64 bit'lik Firefox ile bizi bekleyen değişiklikler neler diye merak ediyorsanız alttaki listeye göz atın.

  • İşlemcilerin avantajlarını daha iyi kullanacak
  • Geliştirilmiş güvenlik
  • Daha fazla uygulama uyumu
  • Bir çok diğer ufak gelişme

Yukarıdaki genel değişikliklerin dışında Firefox kullanıcıları artık adres çubuğu üzerinden arama önerilerini seçebiliyor olacak. Ayrıca internet üzerinde yaptığınız her şeyi takip eden web sayfalarını da artık engelleyebileceksiniz.

Eğer yakın zamanda Firefox'tan vazgeçip farklı bir tarayıcı kullanmaya başladıysanız, Firefox'a yeniden göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Mozilla Firefox'ın 64 Bit'lik sürümünü indirmek için alttaki indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz.

YORUMLAR