Fitbit Surge'e 3 Yeni Özellik Daha Eklendi

Fitbit Surge'e 3 Yeni Özellik Daha Eklendi

Fitbit Surge, spor yapmayı sevenler için tasarlanmış bir bileklik. Bu bilekliği kullanarak spor esnasında ulaşmanız gereken birçok bilgiye kolaylıkla erişebiliyor ve çeşitli özellikleriyle yaptığınız spora renk katabiliyorsunuz.

Fitbit, ilk paragrafta bahsettiğimiz tarzda daha çok sporcuların işine yarayacak ürünleri üreten başarılı bir şirket. Son zamanlarda Surge adını verdiği sporcu bilekliğiyle çok içli dışlı olmaya başladı. Sürekli yeni özellikler kazandırdığı Fitbit Surge'ye son olarak 3 yeni özellik daha kazandırdı. Son gelen 3 yeni özellik oldukça faydalı ve herkesin mutlaka kullanacağı cinsten.

Telefonla birlikte çalışabilen bu bilekliğe yeni sensörler eklendi. Bu sensörler yardımıyla atılan adım sayısı, yakılan kalori miktarı ve verilen kilo miktarı anlık olarak kolunuza yansıyacak. Önceden de bileklikte bulunan bu sistemin gelişmiş hali hem daha doğru bilgiler veriyor hem de daha kolay bir kullanışa sahip. Yeni eklenen özelliklerden birisi de GPS etkileşimi. GPS sayesinde uyduları kullanarak nereleri gezdiğinize ve o mekanlarda ne kadar zaman harcadığınıza ulaşabileceksiniz. Yürürken ulaştığınız hız miktarına da yine GPS tarafından tespit edilebilecek. Fitbit Surge'yi kullanarak ayrıca telefonunuzdaki çağrılara ulaşmanız veya müzik dinlerken şarkı değiştirmenizde mümkün.

Pil ömrünün uzunluğu ve kaliteli ekranıyla beğenileri üzerine çeken Fitbit Surge'nin temassız erişim teknolojisin ve su geçirmeme özelliği de var. Bu kadar çok özelliğe sahip bilekliğin satış fiyatının 250 Dolar olması bekleniyor.

Lenovo, Kendi Akıllı Bilekliğini Satışa Sunmaya Hazırlanıyor 

YORUMLAR