Flappy Bird Geliştiricisi Bize Yeni Kabuslar Yaşatmak İçin Kolları Sıvadı

Flappy Bird Geliştiricisi Bize Yeni Kabuslar Yaşatmak İçin Kolları Sıvadı

Bir dönem mobil platformlar için yayınladığı Flappy Birds adlı oyunla oyuncuların gece rahat uyuyamamalarına sebep olan Dong Nguyen bu kabusu devam ettirmeye niyetli gibi görünüyor. .GEARS adını verdiği bağımsız oyun geliştiren firmasıyla beklenmedik bir popülerlik yakalayan Dong Nguyen bir anda bütün dünyanın ilgisini üzerine çekmişti ve ilginç bir şekilde kısa bir süre sonra Flappy Birds'ü uygulama marketlerinden kaldırma kararı almıştı. Fakat geliştirici burada pes etmemiş bize en az Flappy Bird kadar sinir bozucu olan Super Ball Juggling, Shuriken Block ve Swing Copters gibi oyunları da sunmuştu.

Dong Nguyen'in son çalışması ise Swing Copters 2'ydi. Bu oyunu Android ve iOS için yayınlamasının üzerinden çok az bir süre geçmesinin ardından geliştirici yeni oyununun üzerinde çalışmaya başladı. N Project adı verilen yeni projede bir Japon oyun geliştirme stüdyosuyla ortak çalışan Dong Nguyen projeyle ilgili bir ekran görüntüsü de paylaştı:

N Project'in nasıl bir oyun olacağı hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmazken oyunun bu sene içerisinde uygulama marketlerinde yer alacağı bildiriliyor.

Diğer Dong Nguyen oyunlarını bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR