Flappy Bird'ün Yapımcısının Yeni Oyunu Bu Hafta Yayınlanıyor

Flappy Bird'ün Yapımcısının Yeni Oyunu Bu Hafta Yayınlanıyor

Hatırlanacağı üzere 2013 yılında ortaya çıkan Flappy Bird bir anda inanılmaz bir ilgi çekmiş, dünya çapında milyonlarca oyuncu bu oyunu mobil cihazlarına indirerek bir bağımlılık derecesinde oynamaya başlamıştı. Flappy Bird'ün bu beklenmedik başarısının kaynağı ise oyunun sinir bozucu derecede zor olmasıydı. Oldukça basit bir kontrol sistemine ve görünüme sahip olan bu oyunun reflekslerinizi zorlu bir teste sokuyor oluşu yüksek puan yakalamak için kendinizi oyunu tekrar tekrar oynamaya itmenize neden olmaktaydı.

Flappy Bird'ün çıktıktan kısa bir süre sonra uygulama marketlerinden kaldırılması ise ilginç bir gelişmeydi. Neyse ki oyunun geliştiricisi Dong Nguyen oyunculara Flappy Bird'ün haricinde yine aynı derecede sinir bozucu alternatif beceri oyunları da sunmuştu. İşte bu oyunlardan biri de Swing Copters'di.

Görünen o ki Dong Nguyen çalışmalarını Swing Copters ile sonlandırmamış. Geliştirici şimdi Swing Copters serisinin yeni oyununu yayınlamaya hazırlanıyor. Swing Copters 2'de bizi serinin ilk oyununa göre biraz daha zenginleştirilmiş bir içerik bekliyor. Yeni oyunda yine en yüksek noktaya engellere takılmadan çıkmaya çalışacağız; fakat bu sefer bu işi farklı kahramanlarla yapabileceğiz. Oyuna eklenen kahramanlar farklı istatistiklere sahip olacaklar ve bu istatistikler kontrolleri direkt olarak etkileyecek.

Flappy Bird'ün Android versiyonunun apk dosyasını bu bağlantı üzerinden indirerek oyunu Android cihazlarınızda oynayabilirsiniz:

Dong Nguyen'in diğer oyunlarını bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

İşte Google'ın Seçtiği 2015'in En İyi Android Oyunları

YORUMLAR