Flört Uygulaması Happn 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

Flört Uygulaması Happn 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

Flörtleşme uygulamalarına yeni bir fonksiyon kazandıran Happn, 10 milyon kullanıcı sayısına çok kısa sürede ulaşarak büyük bir başarıya imza attı. 2014 yılında kurulan Fransa merkezli uygulamanın 2016 yılı sonundaki kullanıcı sayısı hedefi ise 30 milyon.

Flörtleşme uygulamaları kategorisindeki popüleritesini koruyan Tinder ile oldukça benzeyen Happn, sadece farklı bir yöntem izleyerek flörtleşmenizi sağlıyor. Tinder'daki belirli bir kilometrede yer alan tüm kullanıcıları size göstermek yerine sadece yakın çevrenizdeki kişileri size gösteren uygulama daha çok göz göze geldiğiniz, yolda yürürken yan yan geçtiğiniz ya da bir kafede beğendiğiniz biriyle tanışma fırsatı sunuyor. Tabi bunun için her ikisi tarafında Happn uygulamasına sahip olması gerekiyor. Sadece yakın çevrenizden geçen diğer kullanıcıları size gösteren ve beğenip beğenmeme seçeneği sunan Happn, eşleşen kullanıcıların birbirleri beğenmesi durumunda ise mesajlaşma penceresini açarak bir çok arkadaşlığın başlamasını sağlıyor.

Flörtleşme uygulamalarının eksik kaldığı bu yönü kapamak amacıyla çıkış yaptıklarını belirten CEO Didier Rappaport, günlük yaşantınızda yanınızdan geçen ve çok beğendiğiniz birini sadece Happn ile bulabilme ihtimaliniz olduğunun da altını çizerek Happn'ın başarılı bir uygulama olduğunu belirtti.

Son güncelleme ile birlikte sesli mesaj gönderme özelliğini de getiren Happn, birbirlerini beğenerek eşleşen kullanıcıların birbirlerine sesli mesaj göndermelerini sağlıyor. Eğer hala Happn uygulamasını denemediyseniz Android ve iOS mobil cihazlarınıza aşağıdaki indirme bağlantılarını kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR