Football Manager 2013 Çıktı

Football Manager 2013 Çıktı

Meraklı bekleyiş nihayet sona erdi ve Dünya'nın en sevilen menajerlik oyunu serisi Football Manager'ın son oyunu olan Football Manager 2013'ün satışına bugün resmi olarak başlandı.

Bugüne kadar en çok satan ve en gerçekçi menajerlik oyunu ünvanını elinde bulunduran Football Manager 2013, 900'den fazla yeni özellikle birlikte hayranlarının beğenisine çıkıyor. Yapımcıların iddialarına göre serinin şimdiye kadar çıkan oyunlarının arasında en heyecan verici ve en çok geliştirilen FM sürümü olarak da ayrıca dikkatleri üzerine çekiyor.

Serinin yapımcısı SEGA radikal bir kararla şimdiye kadar yapmadığı bir şeyi yaparak bu yıl oyunu Türk kullanıcılarla da tam anlamıyla buluşturmak için FM 2013'te Türkçe dil desteğine de yer verdi. Böylelikle Türkiye'de ki korsan oyun sektörünün önüne geçilebileceğini ve kullanıcıları orjinal oyunu almaya teşvik edebileceklerini bildiren firma yetkilileri Türkiye'yenin büyük bir oyun pazarına sahip olduğuna da dikkat çekti.

Oyunu eğer dijital olarak Steam üzerinden aldıysanız, Steam hesabınızı tekrar başlatarak otomatik olarak oyunu yüklemeye başlayabilirsiniz. Oyunu kutulu olarak aldıysanız takip etmeniz gereken adımları Sports Interactive sitesi üzerinden takip edebilir ve gerekli aktivasyon kodunu kullanarak oyununuzu aktif hale getirebilirsiniz.

Son seçenek olarakta oyunu daha önce önsipariş vererek satın aldıysanız ve elinizde bulunan beta key kodu ile oyunun betasını oynadıysanız, tek yapmanız gereken Steam üzerinden oyununuzu güncelleştirmek. Böylelikle beta üzerinde kaldığınız yerden oyuna devam etme şansına da sahip olacaksınız.

YORUMLAR