Football Manager 1888 Geliyor

Football Manager 1888 Geliyor

Sports Interactive geliştirici ekibi yeni bir Football Manager projesi üzerinde çalışmalarını sürdürdüğünü duyurdu. Football Manager tutkunlarını İngiltere Futbol Ligi'nin ilk kurulduğu yıl olan 1888'e götürecek olan proje, oyunseverleri futbolun ilk yıllarına götürerek farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Sports Interactive resmi web sayfası üzerinden yapılan bu duyuru her ne kadar akıllarda 1 Nisan şakası mı acaba sorusunu getiriyor olsa da olayın aslını öğrenmek için bir sonraki açıklamayı bekleyecek gibi görünüyoruz.

Oyun üzerinde çalışan stüdyo yönetmeni Miles Jacobson yaptığı açıklamada "Football Manager ailesinin bu yeni üyesi gerçekten gerçek olamayacak kadar iyi. Football Manager'ın bu versiyonunu hazırlamak için çok sıkı çalıştık ama sonuçlar gerçekten görülmeye değer." sözlerine yer verdi. Bu noktada kafaları  karıştıran bölüm ise "Gerçek olamayacak kadar iyi" kısmı oldu.

Halihazırda Sports Interactive'in yeni bir seri için çalışmalarını sürdürdüğü Steam veritabanı üzerinde ortaya çıkmış olsa da henüz yeni özellikler veya oyun adıyla ilgili net bir bilgi yoktu. İlerleyen günlerde yapılan bu açıklamanın şaka mı yoksa bir gerçek mi olduğunu hep birlikte bekleyip göreceğiz.

FM 1888 Ekran Görüntüleri:

Crytek Darksiders'ı Satın mı Alıyor?

YORUMLAR