Football Manager 2013 Çıkış Tarihi Açıklandı

Football Manager 2013 Çıkış Tarihi Açıklandı

Dünyanın en başarılı futbol menajerlik oyunu olan Football Manager serisinin yeni oyunu Football Manager 2013 için yapımcı SEGA çıkış tarihini duyurdu. Özelliklede bu tür strateji oyunlarını seven futbol severlerinin büyük hayranlık duyduğu başarılı yapımın bir süredir sessiz kaldığını biliyorduk. Yapılan çıkış tarihi duyurusu ile birlikte efsanevi oyun sessizliğini sonunda bozdu.

Ülkemizde de sevilerek oynanan ve milyonlarca hayranı bulunan Football Manager’ın yapımcıları Türkiye’den gördükleri bu büyük ilgiye kayıtsız kalmayarak bu yılki Football Manager oyunu olan Football Manager 2013’ü tamamen Türkçe dil desteği sahip bir şekilde piyasaya sürecek. Bu güzel haberle birlikte SEGA Football Manager 2013’ün Türkiye satışları adına umutlu olduklarını ve geçmiş satışlardan da memnun olduklarını bunun devam edeceğini umduklarını belirtti.

Geçtiğimiz yıl mobil platformlarda da boy gösteren Football Manager’ın bu yılda iOS ve Android için piyasada olması beklenirken SEGA Football Manager 2013’ün PC ve Mac platformları için çıkış tarihi açıkladı. Buna göre Football Manager 2013 ilk olarak İngiltere’de 2 Kasım 2012 tarihinde satışa sunulacak. SEGA ön siparişlere bildiğiniz gibi başladı ve ön sipariş yapan ayrıcalıklı kullanıcılarını da unutmadı.

Eğer sizde Football Manager 2013 için ön siparişte bulunduysanız sizi güzel bir sürpriz bekliyor. Eğer Football Manager 2013’ün ön siparişini yapan kullanıcılardansanız oyunun betasına katılma hakkı kazandınız demektir. Ayrıca oyunun betasında geldiğiniz aşamayı oyunun tam sürümüne taşıyabilecek ve kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Kısacası ön sipariş yapan kullanıcılar oyuna bir adım önde başlamış olacaklar.

YORUMLAR