Football Manager 2015'in Çıkış Tarihi Sonunda Açıklandı

Football Manager 2015'in çıkış tarihi sonunda açıklandı; oyun bu sonbahar bizlerle!

Football Manager 2015'in Çıkış Tarihi Sonunda Açıklandı

Football Manager hayranları, beklediğiniz haber sonunda yayınlandı. Uzun süredir ortarlarda olmayan, sessizliğini koruyan Football Manager 2015, sonunda bu sessizliğini bozma kararı aldı; ünlü serinin yeni oyununun çıkış tarihi bugün açıklandı.

Geliştirici takım Sports Interactive ve yayıncı firma SEGA, Football Manager 2015'i kasım ayında piyasaya sürmeyi düşündüklerini söyledi. Tüm bunların yanında oyunun ön-siparişleri şu an açık ve ön-sipariş yaptığınız anda farklı farklı özellikler sizleri karşılayacak. Twitter'dan paylaşılan bilgiler doğrultusunda, oyun içerisinde başlıca birkaç şeyin değiştiği biliniyor, fakat bu değişimlerin neler olduğu tam olarak açıklanmadı. Yapımcılar, bu değişimlerin tamamen sürpriz olduğunu, oyun yayınlanınca göreceğimizi söylüyor.

Tek bilinen şey, FM 2015'de diğer oyunlara nazaran daha interaktif ögeler olacağı. Yani oyuncularımızla daha interaktif bir şekilde iletişime geçebileceğiz. Hatta bu sayede takımın performansı konusunda mükemmel şeylere imza atabileceğiz.

Aynı gerçek bir teknik direktör gibi.

Football Manager hayranları, kasım sizin ayınız. Bizimle kalın.

Football Manager 1888 Geliyor

YORUMLAR