Football Manager 2017 Demosu Çıktı, Hemen İndirin!

Football Manager 2017 Demosu Çıktı, Hemen İndirin!

Bilgisayarlarımızda oynayabildiğimiz en geniş kapsamlı menajerlik oyunlarından biri olan Football Manager 2017 için özel bir demo yayınlandı. Geçtiğimiz ay resmi olarak çıkış yapan menajerlik oyunu birçok oyuncu için hayal kırıklığı olmuştu. Serinin önceki oyunlarını oynayan oyuncular, yeni oyunda sadece arayüzün yenilenmesinin haricinde çok büyük değişiklik olmadığını ifade etmişti. Daha önceki oyunlarda karşılaşılan eksiklikler ve hataların Football Manager 2017'ye de taşındığı iddia edilmiş, oyun tecrübesinin çok değişmediği dile getirilmişti. Eğer Football Manager 2017, ücretsiz olarak oynanabilen bir oyun olsaydı bu iddialar görmezden gelinebilirdi. Fakat oyunun ortalamanın üzerinde bir fiyatla satılıyor oluşu sıkıntı yaratıyor.

Football Manager 2017, Steam üzerinde indirimler haricinde 100 TL fiyat etiketine sahip bir oyun. Eğer bu oyunu satın almayı düşünüyorsanız ve oyun hakkında yapılan kötü yorumlar sizde tedirginlik yaratıyorsa size güzel bir haberimiz var. Football Manager 2017 demo sürümü Steam üzerinde tüm oyuncuların beğenisine sunuldu. Eğer oyunu satın almadan önce denemek ve bireysel bir fikir elde etmek isterseniz bu demoyu indirip oynamaya başlayabilirsiniz:

Football Manager 2017'den daha iyi yorumlar alan ve daha makul fiyata sahip olan Football Manager Touch 2017'nin demosunu ise bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Aralık 2. Hafta)

YORUMLAR