Football Manager 2018 Çıktı!

Football Manager 2018 Çıktı!

Futbol tutkunlarının dört gözle bekledikleri Football Manager (FM) 2018 nihayet çıktı. SEGA ve Sports Interactive tarafından geliştirilen ve dünya çapında büyük bir hayran kitlesi olan Football Manager, birçok farklı yenilikle futbol severlere merhaba dedi.

Geçtiğimiz ay beta sürümü çıkan serinin son oyununda birçok yenilik göze çarpmıştı. 1.000'nin üzerinde yeni iyileştirme ve özellikle gelen Football Manager 2018, tam sürümünün gün yüzüne çıkmasıyla birlikte oyunseverlerin uzun süreli bekleyişine son verdi.

Bugün itibarıyla raflardaki yerini alan Football Manager 2018, her zamanki gibi PC, Mac ve Linux için uyumlu olacak. Oyunun dijital kopyasını Steam üzerinden satın alarak indirebilirsiniz. Steam'deki fiyatı 119 TL olan Football Manager 2018, bazı e-ticaret sitelerinde ve fiziksel mağazaların raflarında da yerlerini aldı.

Football Manager 2018'deki Yenilikler Neler?

SEGA tarafından yayınlanan ve Sports Interactive tarafından geliştirilen oyunun geçen seneki versiyonunda yapay zekanın daha gelişmiş olması, birçok oyunsever tarafından ilgiyle karşılanmıştı.

Maç motoruyla ilgili yeni bir grafik özelliğinin geliştirildiği gözlenirken, yapay zeka ve taktiksel anlamda da yenilikler sizleri bekliyor. Bununla birlikte, yeni personel rolleri ve geliştirilmiş keşif raporları, maç analizi iyileştirmeleri, basın toplantıları, yeni oyuncu kişilik özellikleri ve morali dikkat edilmesi gereken şeylerden sadece birkaçı.

Football Manager 2018'de yer alan yeni özelliklerden, 'Gerçek Dünya İzleme Sistemi' ile daha geniş kapsamlı izleme seçenekleriyle birlikte daha ayrıntılı veri analizi yapabilir, 'Spor Bilimi' ile takımınızdaki oyuncuların sakatlama durumuyla ilgili daha kapsamlı raporlara ulaşabilir; ayrıca yeniden tasarlanmış bir taktik ekranı ile analizinizi merkeze koyarak, taktik çalışıp çalışmadığınızı net bir şekilde görebilirsiniz.

Öte yandan şişirilmiş transfer ücretleri ve sözleşme değerlerini yansıtan gerçekçi bir transfer pazarı ile Neymar'a verilen 222 milyon euro'luk transfer rekorunu geride bırakabilirsiniz. Bunun gibi daha birçok yenilikle oyunseverlerin beğenise sunulan Football Manager 2018, futbol tutkunlarını yine kendine hayran bırakacak. Takım elbisenizi ve maç taktiklerinizi şimdiden hazırlayın derim!

Football Manager 2018 almayı düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR