Football Manager Teknik Direktörlere Yardımcı Olacak

Football Manager Teknik Direktörlere Yardımcı Olacak

Yapılan açıklamaya göre, teknik direktörler artık Football Manager oyununa ait veri tabanını kullanabilecekler.

Sports Interactive firmasına ait efsane futbol simülasyon oyunu Football Manager'ı bilmeyen yoktur. İster taraftarı olduğunuz, ister alt liglerden bir takımı alır, o hayalini kurduğumuz Şampiyonlar Ligi kupasını kazanmaya çalışırdık. Özellikle bir çok ülkeye ait en düşük lig ve adı duyulmamış futbolcuları bile veri tabanında bulunduran oyun, çok geniş bir veritabanına sahip.

Bu geniş veritabanının farkına varan ilk futbol takımı 2008 yılında Everton FC oldu. Yaptıkları açıklamada, gözlemcilerinin, yeni oyuncular bulmak için Football Manager'da bulunan veritabanını kullandıklarını belirtmişlerdi. 

Kısa süre önce yapılan açıklama ile artık bütün takımların Football Manager'a ait oyuncu veritabanını kullanabileceği resmiyet kazandı. İstatistik firması Prozone'un, Sports Interactive ile yapmış olduğu anlaşma ile, 80.000 oyuncunun bulunduğu veritabanına artık bütün takımlar ulaşabilecek. Bu gibi bilgileri elde etmenin zor ve zaman harcadığını düşünürsek, özellikle maddi olanakları olmayan takımların bu veritabanından yararlanabileceğine kesin gözle bakabiliriz.

Assassin's Creed: Rogue, şimdilik sadece tek kişilik oynanış içerecek.

YORUMLAR