For Honor Önümüzdeki Hafta Sonu Ücretsiz Olacak!

For Honor Önümüzdeki Hafta Sonu Ücretsiz Olacak!

Ubisoft'un büyük umutlarla satışa sunduğu For Honor, 3 Mayıs ile 6 Mayıs arasında ücretsiz olarak tüm oyunseverlere sunulacak. Ayrıca bu süreç içerisinde oyunun fiyatı %75 indirime girecek.

Ubisoft'un 14 Şubat 2017'de piyasaya çıkan For Honor isimli oyunu büyük tanıtımlarla duyurulmuştu. Tanıtım yapılan dönemlerde oyunun gerçekten oyuncuları tatmin edeceği düşünülüyordu. Öyle de oldu, oyun çıkışını gerçekleştirdi ve gerçekten muazzam duruyordu ancak; oyunun kısa süren senaryo süresi oyuncuları doğal olarak çoklu oyuncu moduna yönlendirdi. Çoklu oyuncu modundan da bir süre sonra sıkılan oyuncular oyunu bırakmaya başladı. Ubisoft buna engel olmak için daha önce oyunu hafta sonuna özel olarak tüm oyunculara ücretsiz olarak sunmuştu ve oyunu indirime sokmuştu. Ubisoft aynı stratejisini tekrarlıyor, fakat bu sefer daha da ileriye gidiyor.

 

Ubisoft'un yaptığı duyuruya göre 3 Mayıs ile 6 Mayıs arasında For Honor; PC, PS4 ve Xbox One için ücretsiz olacak. Ayrıca bu dönem içerisinde oyun %75 indirimli fiyat üzerinden satışa sunulacak. Normalde kısıtlı süreler ile ücretsiz yapılan oyunların sürümleri kısıtlı özelliklere sahip oluyor. Ubisoft, For Honor için bu sistemi es geçti ve oyunun tam sürümünün ücretsiz olarak oynanacağını belirtti.

Ücretsiz sürümde oynadığınızda ve oyunu tam sürüme geçirmek istediğinizde oyununuz direkt olarak tam sürüme kaydolacak. Bu sayede ücretsiz sürümde yaptığınız ilerlemeler kaybolmayacak.

For Honor için yapılan bu etkinlik gerçekten muazzam görünüyor. Özellikle oyunu satın almadan tam sürüm halinde kısıtlı sürede de olsa oynamak gerçekten heyecan verici olacak.