Fortnite 200 Milyondan Fazla Oyuncuya Sahip

Hiç şüphesiz son yılların en çok oynanan oyunlarından biri olan Fortnite, kendi adına yeni bir rekor daha kırarak dünya çapında 200 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip oyunlar arasına adını yazdırdı. Mobil cihazlarda, oyun konsollarında ve PC’de mevcut olarak oynanabilen Fortnite oyununda oyuncuların hepsi aktif değil. Epic Games geçtiğimiz son zamanlarda 8.3 milyon eş zamanlı Fortnite oyuncusu ile rekoru kırmıştı.

Dünya çapında 200 milyon'dan fazla kayıtlı oyuncuya sahip olan Fortnite'ta oyuncuların bazıları oyunu sadece bir kez oynadıÇoğu diğer oyuncular ise sık sık oynuyor. Oyunu satın alıp sadece bir defa oynayan oyuncuların oyunu pek sevmediği düşünülüyor.

Oyuncuların oyunu aldıktan sonra sadece bir kez oynaması hakkında siz neler düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayın. Hemen haberimizin altında bulunan bağlantıdan Fortnite oyununu indirerek oynayabilir, oyun hakkında düşüncelerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Son olarak ufak bir hatırlatma yapmadan geçmeyelim; gözlerinizin zarar görmemesi için sürekli bilgisayar başında vakit geçirmeyin. Uzmanların da sık sık üstüne basa basa hatırlattığı bu konuya sağlığınız için çok dikkat etmenizi öneriyoruz.