Fortnite'tan Ninja'ya Özel Kostüm

Fortnite Ninja için Deri Geliştirdi

Fortnite, Ninja için özel bir kostüm geliştirdiğini açıkladı. Fortnite resmi web sitesinde yer alan bilgiye göre geliştirilen kostüm, Fortnite tasarımcıları için bir ilk.

Fortnite'ın ilk yayıncılarından olan Ninja, oyunun popülaritesinin yükselişe geçmesiyle birlikte tek seferde 100.000'den fazla kişiye yayın yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

15 Ocak Perşembe günü 18.00’de Fortnite dükkânında satışa çıkarılan karakter özelleştirmesi, 19 Ocak Pazar günü 19.00’a kadar satışta olacak.

Ninja’nın resmi twitter hesabında  “Oyunu oynamaya başladığımdan beri Fortnite’ da bir oyuncu kostümüne sahip olmayı hayal ettim. Bugün, hayalim gerçek oluyor.” şeklinde açıklama yapılarak, kostüm setinin satış zamanları duyuruldu.

Icon serisi olarak adlandırılan Epic, kostüm tasarımıyla oyuna yepyeni bir bakış açışı getirecek gibi görünüyor. Epic, Ninja benzerliğinin yanı sıra Edge Back Bling, Ninja Style Emote ve Dual Katanas kazmaya da sahip olacak.

2019 Ninja için Büyük Bir Yıl Oldu

Ağustos ayında, Mixer ile özel bir sözleşme imzalayan Ninja için 2019 büyük bir yıl olmuştu. Mixer ile yapılan bu özel sözleşme, YouTube ve Facebook’u da benzer hamleler yapmaya itmişti.

İkon serisi için bir sonraki adım Loserfruit ve TheGrefg ile iş birliği gibi görünüyor. Ninja severler, ikon serisinin bir sonraki adımını merakla bekliyor.

YORUMLAR