Forza Horizon 3 ve Hot Wheels'ten Muhteşem Ortalık

Forza Horizon 3 ve Hot Wheels'ten Muhteşem Ortalık

Yarış oyunu hayranları tarafından oldukça sevilen ve Forza serisinin "arcade oyun" janrını temsil eden Horizon, son oyunu Hot Wheels ile ortaklığa giderek inanılmaz bir oyun ortaya çıkardı.

Xbox konsollarına özel olarak çıkarılan Forza serisi, Motorsports ve Horizon olmak üzere iki koldan yürüyor. Forza Motorsports oyunları her zaman için simülasyon tarafı daha ağır basarken, Forza Horizon eğlenceyi ortaya çıkaran ve oynanış olarak daha rahat oyunlar tasarlayor. Forza Horizon 3 ile ilk kez PC platformuna da çıkış yapan seri, yine aynı özelliğini devam ettirirken, Forza Horizon 3'ün diğer oyunlara göre eğlencesini daha da katlayacak bir türün ilk videosu da yayınlandı. 

Ünlü oyuncak firması Hot Wheels ile anlaşan Microsoft Studios, Forza Horizon 3 için geliştirdiği Hot Wheels DLC paketini tanıttı. Küçük bir videoyla tanıtılan yeni paket, Hot Wheels tarzını doğrudan oyuna getirirken, Horizon için de yeni bir eğlence kaynağı ortaya çıkardı. 9 Mayıs tarihinden itibaren 20 dolar fiyat etiketiyle satın alınabilecek olan paketin tanıtım videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Forza Horizon ile Porsche Bir Araya Geldi

Forza Horizon 3'ün İlk Ek Paketi Blizzard Mountain Çıktı

YORUMLAR