Forza Horizon 4, Xbox Game Pass'e Eklendi

Forza Horizon 4, Xbox Game Pass'e Eklendi

Zamanın en iyi yarış oyunu olan Forza Horizon 4, Xbox Game Pass'e eklendi. Çıkışını merakla beklediğimiz yarış oyunu tüm Xbox Game Pass üyelerine sunuldu.

Xbox One platformu için çıkış yapan bazı oyunlar direkt olarak Xbox Game Pass kütüphanesine ekleniyor. Microsoft'un Xbox Game Pass kütüphanesine eklemeye söz verdiği oyunlardan birisi olan Forza Horizon 4, çıkışıyla birlikte Xbox Game Pass kütüphanesine eklendi. Forza Horizon 4, yüksek grafik kalitesiyle büyük bir görsel şölen yaratıyor. 4 mevsim ve gece gündüz döngüsüne sahip olacak oyun İngiltere'nin sokaklarında geçecek. Oyunda 450'den fazla araç bulunacak. Bu araçları oyunda ilerleyerek açabileceğiz.

 

Xbox Game Pass aylık üyelik sistemiyle çalışan bir abonelik sistemi. Xbox Game Pass üyeliğine abone olan kullanıcılar büyük bir kütüphaneye erişim sağlayabiliyor. Büyük bir arşive sahip Xbox Game Pass kütüphanesinde oldukça iyi oyunlar yer alıyor. Kütüphaneye her ay 6 ile 9 adet arası oyun ekleniyor. Bu sayede Xbox Game Pass kütüphanesi sürekli güncel kalmış oluyor. Xbox Game Pass kütüphanesindeki tüm oyunlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.