Forza Motorsport 7 Demo Çıkış Tarihi Belli Oldu

Forza Motorsport 7 Demo Çıkış Tarihi Belli Oldu

Forza Motorsport 7, bu yılki E3 fuarında Xbox One ve Windows 10 platformları için duyurulmuştu. Forza serisinin ilk PC oyunu olacak olan ve Turn 10 Studios tarafından geliştirilen bu oyunla ilgili yeni yapılan bir duyuru da demo tarihini ortaya çıkardı.

Microsoft'un Xbox web sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile Forza Motorsport 7'nin Gold statüsüne ulaştığı belirtildi. Yani bu da oyunun geliştirme sürecinin tamamlandığı anlamına geliyor. Açıklamaların devamında oyunun demosunun da 19 Eylül tarihinde oyuncularla buluşacağı bilgisi yer aldı. Bu bilgilerin yanı sıra oyunun bir de eğlenceli reklamı yayınlandı. Bu reklamı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Microsoft, oyunun demo sürümünde oyuncuların 3 farklı yarış çeşidini, 3 farklı otomobili ve 3 farklı yarış pistini seçebileceklerini belirtiyor. Bu 3 farklı otomobilden Porsche 911 GT2 RS, Dubai'deki Jebel Hafeet Pass adlı pistte, Mercedes-Benz Tankpool yarış kamyonu İtalya'daki Mugello pistinde, Nissan NISMO GT-R LM ise Almanya'daki meşhur Nürburgring Grand Prix pistinde demo sürüm dahilinde kullanılabiliyor.

Forza Motorsport 7'nin Ultimate sürümü 29 Eylül tarihinde, standart ve Deluxe sürümlerinin ise 3 Ekim tarihinde Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacağı da açıklandı. 

Forza Motorsport 7'nin 20 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Forza Motorsport 7'nin Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

YORUMLAR