Forza Motorsport 7 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Forza Motorsport 7 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Microsoft'un geçtiğimiz günlerde E3 2017 ile birlikte tanıttığı yeni yarış oyunu Forza Motorsport 7 hem PC, hem de Xbox One ve Xbox One X konsolları için çıkış yapacak.

Oyunun duyuru videosunda oyun içinden karelere yer veriliyor, cam gibi grafikler gözümüze çarpıyordu. 4K çözünürlüğü ve 60 FPS kare hızını destekleyecek oyun bilgisayarlarımızın ve oyun konsollarımızın suyunu çıkaracak gibi görünüyor. Peki bu oyunu oynayabilmek için nasıl bir bilgisayara sahip olmanız gerekiyor? İşte Forza Motorsport 7 sistem gereksinimleri açıklanarak bu sorunun cevabı verildi.

Forza Motorsport 7 minimum sistem gereksinimlerine baktığımızda oyunu çalıştırabilmek için çok da ileri seviye bir bilgisayara sahip olmamız gerekmediğini görüyoruz. Forza Motorsport 7 önerilen sistem gereksinimleri de çok yüksek değil; muhtemelen bu gereksinimler oyunu 1080p'de akıcı şekilde çalıştırmak için ihtiyaç duyacağımız gereksinimler. Eğer oyunu 4K çözünürlükte oynamak isterseniz doğal olarak daha da güçlü bir ekran kartı gerekecektir. Dilerseniz Forza Motorsport 7 PC sistem gereksinimlerine göz atalım:

Minimum Sistem Gereksinimleri:

- 64 Bit Windows 10 işletim sistemi

- Intel Core i5 750 işlemci

- 8 GB RAM

- 2 GB video belleğe sahip Nvidia GT 740, Nvidia GTX 650 veya AMD R7 250X ekran kartı

- DirectX 12

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

- 64 Bit Windows 10 işletim sistemi

- Intel Core i5 4460 işlemci

- 8 GB RAM

- 4 GB video belleğe sahip Nvidia GTX 670 veya Nvidia GTX 1050 Ti ekran kartı

- DirectX 12

 Forza Motorsport 7, 3 Ekim tarihinde PC ve Xbox One platformlarına çıkıyor.

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi Belli Oldu

YORUMLAR