Fotoğraf Çeken Aileyi Az Kalsın Çitalar Yiyordu!

Çita saldırısı

Hollanda’nın Tilburg kentinde bulunan Beekse Bergen Safari Parkı, bir ailenin yaşadığı korku dolu dakikalara sahne oldu. 

Safari parkına gezmeye giden çocuklu bir aile, ansızın çitaların saldırısına maruz kaldı. Ailenin yaşadığı korku, herkesin kalbini ağzına getirdi.

Bugün itibarıyla sosyal medyanın gündemine oturan yeni videoda, akla hayale gelmeyecek olaylar yer alıyordu. Tilburg kentinde kurulan olan Beekse Bergen Safari Parkı’na giden bir aile, çevrede başıboş şekilde dolaşan hayvanların fotoğraflarını çekmek istedi.

Arkalarından gelen arabada bulunan kişiler tarafından çekilen görüntülerde, ilk olarak ailenin ağaçlık alanda dinlenmekte olan çitaların fotoğraflarını çekmek için arabalarından indikleri görüldü. İlk grubu çektikten sonra yollarına devam eden aile, bir sonraki karede akla hayale gelmeyecek bir durumda yakalandı.

Çita Saldırısı 2

Yine fotoğraf çekmek için arabalarından inen aile üyeleri, bir grup çitanın arasında kaldı. Çitalar, kucağında küçük bir çocuk olan anneye saldırdılar. Çitaların zarar vermek için saldırdığını fark eden anne, çocuğuyla birlikte arabaya yönelirken, çitalar hızlıca peşlerinden geldi. İsmi bilinmeyen kadın, hızlı hareketlerle çitalardan birini korkutmayı başarırken, çitanın duraksamasından yararlanarak, arabaya binebildi.

Ailenin fotoğraf çekmek için arabalarından oldukça uzağa gitmesi tepkilere sebep olurken, videoyu izleyen herkes, daha kötü sonuçların doğmadığına sevindiklerini dile getirdiler.

Çita Saldırısı 3