FotoSwipe ile Mobil Cihazlar Arası Fotoğraf Gönderip Almak Sadece Birkaç Saniye Sürüyor

FotoSwipe ile Mobil Cihazlar Arası Fotoğraf Gönderip Almak Sadece Birkaç Saniye Sürüyor

Fotoğraf çekmek, son teknoloji ürünü mobil cihazların gelişmiş kameraları sayesinde artık herkesin kolaylıkla gerçekleştirdiği aktivitelerden bir tanesi. Eskide olduğu gibi artık güzel ve ilgi çekici kareler yakalamak için derinlemesine teknik bilgiye ihtiyacımız yok.

Çekmesi her ne kadar keyifli ve kolay olsa da fotoğrafların transfer süreçleri zaman zaman gereğinden fazla vakit alabiliyor. Özellikle arkadaşlarınızla bir mekana gittiyseniz ve tüm fotoğrafları siz çektiyseniz herkese ayrı ayrı yollamak tam bir işkence haline geliyor.

FotoSwipe uygulaması, bu süreci keyifli ve kolay hale getirmek için tasarlanmış mükemmel bir yapım. Üstelik bu uygulama hem Android hem de iOS platformları için tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Kullanım alanı da epey geniş. Hedef ve kaynak cihazların işletim sistemi ne olursa olsun fotoğrafları saniyeleri içerisinde, üstelik tek bir parmak kaydırma hareketiyle transfer edebiliyoruz.

Uygulama ile fotoğraf göndermek adeta bir oyun gibi tasarlanmış. Göndermek istediğimiz fotoğrafı tutup diğer cihaza doğru kaydırıyoruz. Transfer edilen fotoğrafın kaynak cihazın ekranından ayrılıp hedef cihazın ekranına girişi çok güzel bir şekilde tasarlanmış. Uygulama konum bazlı olarak çalışıyor ve transfer sürecini WiFi veya 3G üzerinden gerçekleştiriyor.

Hem çok kolay hem de çok hızlı bir fotoğraf aktarım süreci sunan FotoSwipe, fotoğraf çekmeye ilgi duyan ve çektiği fotoğrafları sık sık farklı cihazlarla paylaşan kullanıcıların mutlaka edinmesi gereken bir seçenek.

Swarm Güncellendi, Arkadaşlarınızın Arkadaşlarıyla Mesajlaşma Özelliği Geldi

YORUMLAR